Ons team

Withofs transport tracht een gezonde werksfeer te creŽren opdat iedereen in een zekere vrijheid, zijn eigen denken en doen kan laten functioneren ten behoeve van de firma en de klant.

 

 

Zaakvoerders 

Maurice Withofs en Gino Withofs, de dragers van het bedrijf, en nog steeds bijgestaan door Pierre Withofs, staan in voor een goede werking binnen het kantoor en de garage. Met hulp van bekwaam personeel streven ze te samen naar een optimale logistieke dienstverlening.

 

 

Op kantoor

Het administratieve gedeelte ligt in handen van 7 bedienden.

General manager

Gino Withofs

gino@withofs.be

Key Account Manager

Didier Dimbiermont

didier.dimbiermont@withofs.be

Planning Tank/Bulk

Xavier Nivelle

xavier.nivelle@withofs.be

Planning Intermodal

Jurgen Hermans

jurgen.hermans@withofs.be

SHEQ Manager

Dany Jamaer

Dany.jamaer@withofs.be

Uitgaande facturatie

Evy Delsaer

evy.delsaer@withofs.be

Boekhouding en administratie

Dackus Bob

bob.dackus@withofs.be

Personeeldienst

Winten Nicole

nicole.winten@withofs.be

 

 

Op de werkplaats 

Voor het onderhoud van ons wagenpark heeft onze onderneming haar eigen werkplaats, waarin zij 5 technische medewerkers tewerk stelt. Zij staan in voor het onderhoud en herstellingen van onze vrachtwagens en opleggers. Tevens stellen wij hun vaardigheden ten dienste van onze klanten. Voor meer info kan je wenden tot rudi.crijns@withofs.be of gaston.bruggen@withofs.be.

Bv. container-repair, reparatie voertuigen van klanten, constructie van speciale opbouw (projecten), ontwikkeling van technische niches speciaal voor de klant, enz.

 

 

Op de weg

Onze chauffeurs zijn het uithangbord van de firma. Door hun contact met onze en uw klanten bepalen zij het imago van ons bedrijf mee. Daardoor besteden wij als firma veel aandacht aan het correct uitvoeren van hun transportopdracht.

Jaarlijks worden dan ook een aantal chauffeurs bekroond met de titel Ridders van de Weg.

Op het ogenblik heeft Withofs Transport 55 chauffeurs in dienst met bovendien nog 12 permanent in charterdienst.